Author: f***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: راضي عنو حلو ابني حبو
Färg: Vitt
Price: 475kr
| Charger | Inkluderar inte en laddare |
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes P70 Pro Max |
| Network | 2G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580 |
| SKU | sw25083044844633443 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 3839023 people said the quality is very good!
Author: f***v
Date:
Review: راضي عنو حلو ابني حبو
Färg: Vitt
Author: j***5
Date:
Review: Great everythong works perfect and all the case and charger and screen protectors all for this price
Färg: Grön
Author: d***6
Date:
Review: Sehr schön
Färg: Vitt
Author: k***a
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Färg: Grön
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.